Dekielki

Osłona Typ Wymiary Cena Opis
OK84 - 25.0 PLN

Pasuje do kształtki EI84. Dekielki wykonane są z blachy stalowej 1mm i są malowane proszkowo na czarny mat. Dekielki posiadają nóżki umozliwiające przykrecenie transformatora do chassis. Możliwe jest na zamówienie wykonanie dekielków z nierdzewki koszt 43zł/szt - wygląd dekielków i transformatora z tymi dekilkami jest na zdjęciach. Podana cena jest za 1szt.

OK102 - 25.0 PLN

Pasuje do kształtki EI102. Dekielki wykonane są z blachy stalowej 1mm i są malowane proszkowo na czarny mat. Dekielki posiadają nóżki umozliwiające przykrecenie transformatora do chassis. Możliwe jest na zamówienie wykonanie dekielków z nierdzewki koszt 43zł/szt - wygląd dekielków i transformatora z tymi dekilkami jest na zdjęciach. Podana cena jest za 1szt.

OK96 - 25.0 PLN

Pasuje do kształtki EI96. Dekielki wykonane są z blachy stalowej 1mm i są malowane proszkowo na czarny mat. Dekielki posiadają nóżki umozliwiające przykrecenie transformatora do chassis. Możliwe jest na zamówienie wykonanie dekielków z nierdzewki koszt 43zł/szt - wygląd dekielków i transformatora z tymi dekilkami jest na zdjęciach. Podana cena jest za 1szt.


© 2012 Copyright Leszek Ogonowski. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie forcreation.pl