Transformatory

 • Głośnikowe SE

  Głośnikowe SE

  Głośnikowe SE

  Transformatory głośnikowe współpracujące z lampami w układzie Single-Ended wykonywane są wyłącznie na rdzeniach wyżarzanych EI lub CC -grubość kształtki 0,3mm. Zastosowane kształtki wyżarzane 0,3mm zapewniają lepsze parametry transformatorów niż zwykłe kształtki 0,5mm ma to przełożenie na lepsze brzmienie wzmacniaczy i sprawia że muzyka jest bardziej naturalna. Maksymalna proponowana moc transformatorów SE to 100 W. Impedancja uzwojenia anodowego od kilkuset Ω do 10kΩ. Niektóre typy posiadają odczep ultra-linear w uzwojeniu anodowym. Rezystancja obciążenia 4, 6, 8 i 16Ω w dowolnej konfiguracji. Transformatory charakteryzuje szerokie pasmo przenoszenia w zależności od typu ale w większość od 10 Hz do 60 kHz przy spadku 3dB oraz 20 Hz do 20 kHz przy nierównomierności ±1dB. Wykonywane są na indywidualne zamówienia w ilościach od jednej sztuki, zgodnie z życzeniem i opisem zamawiającego. W ofercie znajdują się również gotowe transformatory, wykonane według własnych projektów, których opisy zamieszczone są poniżej. W opisie parametrów posłużono się skrótami wielkości fizycznych podanymi w tabeli obok wraz z objaśnieniami. Gotowe transformatory zostały wykonane dla układów z konkretnymi lampami. Transformatory te można użyć również do współpracy z innymi lampami. O właściwym doborze lamp oraz warunków ich pracy można zdecydować samodzielnie opierając się na obowiązujących tu regułach. Służymy w tej materii nasza wiedzą i wsparciem. Transformatory LO SE charakteryzuje solidne wykonanie, specjalne mocowania ułatwiające montaż, bardzo dobre własności użytkowe oraz korzystna relacja jakość - cena. Zapraszamy do obejrzenia naszej oferty gotowych produktów.

  zobacz szczegóły o Głośnikowe SE
 • Głośnikowe PP

  Głośnikowe PP

  Głośnikowe PP

  Transformatory głośnikowe współpracujące z lampami w układzie push-pull wykonywane są na rdzeniach EI lub CC. Maksymalna moc do 100 W. Impedancja uzwojenia anoda-anoda od kilkuset Ω do 10kΩ. Możliwe odczepy ultra-linear w uzwojeniach anodowych. Rezystancja obciążenia 4, 6, 8 i 16Ω w dowolnej konfiguracji. Pasmo przenoszenia od 10 Hz do 60 kHz przy spadku 3dB oraz 20 od Hz do 20 kHz przy nierównomierności ±1dB. Wykonywane są na indywidualne zamówienia w ilościach od jednej sztuki, zgodnie z życzeniem i opisem zamawiającego. W ofercie znajdują się również gotowe transformatory, wykonane według własnych projektów, których opisy zamieszczone są poniżej. W opisie parametrów posłużono się skrótami wielkości fizycznych podanymi w tabeli obok wraz z objaśnieniami. Gotowe transformatory zostały wykonane dla układów z konkretnymi lampami. Transformatory te można użyć również do współpracy z innymi lampami. Właściwy dobór lamp oraz warunków ich pracy pozostaje w decyzji użytkownika, który zwasze może liczyć na nasze wsparcie. Transformatory LO PP charakteryzuje solidne wykonanie, specjalne mocowania ułatwiające montaż, bardzo dobre własności użytkowe oraz korzystna relacja jakość - cena. Zapraszamy do obejrzenia naszej oferty gotowych produktów.

  zobacz szczegóły o Głośnikowe PP
 • Gitarowe

  Gitarowe

  Gitarowe

  Gitarowe transformatory głośnikowe współpracujące z lampami w układzie push-pull lub single-ended wykonywane są na rdzeniach EI lub CC. Maksymalna moc do 100 W. Impedancja uzwojenia anoda-anoda od kilkuset Ω do 10kΩ. Możliwe odczepy ultra-linear w uzwojeniach anodowych. Rezystancja obciążenia 4, 6, 8 i 16Ω w dowolnej konfiguracji. Pasmo przenoszenia transformatorów serii G od 15 Hz do 45 kHz przy spadku 3dB. Wykonywane są na indywidualne zamówienia w ilościach od jednej sztuki, zgodnie z życzeniem i opisem zamawiającego. W ofercie znajdują się również gotowe transformatory, wykonane według własnych projektów, których opisy zamieszczone są poniżej. W opisie parametrów posłużono się skrótami wielkości fizycznych podanymi w tabeli obok wraz z objaśnieniami. Gotowe transformatory zostały wykonane dla układów z konkretnymi lampami. Transformatory te można użyć również do współpracy z innymi lampami. Właściwy dobór lamp oraz warunków ich pracy pozostaje w decyzji użytkownika, który zawsze może liczyć na nasze wsparcie. Transformatory LO PP charakteryzuje solidne wykonanie, specjalne mocowania ułatwiające montaż, bardzo dobre własności użytkowe oraz korzystna relacja jakość - cena. Zapraszamy do obejrzenia naszej oferty gotowych produktów.

  zobacz szczegóły o Gitarowe
 • Sieciowe

  Sieciowe

  Sieciowe

  Transformatory sieciowe do zasilaczy układów lampowych wykonywane są na rdzeniach EI oraz CC. Zasilane z sieci energetycznej 50Hz o napięciu 230V. Maksymalna moc do 250 W. Transformatory wykonywane są na indywidualne zamówienia w ilościach od jednej sztuki. Zamówienia są realizowane zgodnie z życzeniem i opisem zamawiającego. W ofercie znajdują się również gotowe transformatory, wykonane według opisu zamieszczonego poniżej. W opisie parametrów posłużono się skrótami wielkości fizycznych podanymi w tabeli obok wraz z objaśnieniami. Transformatory LO TS charakteryzuje solidne wykonanie, specjalne mocowania ułatwiające montaż, bardzo dobre własności użytkowe oraz korzystna relacja jakość - cena. Zapraszamy do obejrzenia efektu naszej pracy.

  zobacz szczegóły o Sieciowe
 • Dławiki

  Dławiki

  Dławiki

  zobacz szczegóły o Dławiki
 • Zestawy

  Zestawy

  Zestawy

  zobacz szczegóły o Zestawy

© 2012 Copyright Leszek Ogonowski. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie forcreation.pl